Wielerkalender 2024

VanTotWedstrijdKlasse
za 24.02Omloop Het Nieuwsblad 1.UWT
za 02.03Strade Bianche1.UWT
zo 03.03zo 10.03Paris - Nice2.UWT
ma 04.03zo 10.03Tirreno - Adriatico2.UWT
za 16.03Milano Sanremo1.UWT
ma 18.03zo 24.03Volta Ciclista a Catalunya2.UWT
vr 22.03E3 Saxo Classic1.UWT
zo 24.03Gent - Wevelgem1.UWT
zo 31.03Ronde van Vlaanderen1.UWT
ma 01.04za 06.04Itzulia Basque Country2.UWT
zo 07.04Paris - Roubaix1.UWT
zo 14.04Amstel Gold Race1.UWT
wo 17.04Waalse Pijl1.UWT
zo 21.04Luik - Bastenaken - Luik1.UWT
za 04.05zo 26.05Giro d'Italia2.UWT
zo 02.06zo 09.06Critérium du Dauphiné2.UWT
zo 09.06zo 16.06Ronde van Zwitserland2.UWT
wo 19.06NK tijdrijdenNC
zo 23.06NK wegwedstrijdNC
za 29.06zo 21.07Tour de France2.UWT
za 27.07Olympische Spelen - tijdritIOC
za 03.08Olympische Spelen - wegwedstrijdIOC
za 10.08Classica San Sébastian1.UWT
za 17.08zo 08.09Vuelta a España2.UWT
wo 11.09EK tijdrijdenCC
vr 13.09GP Cycliste de Québec1.UWT
zo 15.09EK wegwedstrijdCC
zo 15.09GP Cycliste de Montréal1.UWT
zo 22.09WK tijdrijdenWC
zo 29.09WK wegwedstrijdWC
za 12.10Il Lombardia1.UWT
DatumTotWedstrijdKlasse
di 16.01zo 21.01Santos Tour Down Under2.UWT
za 20.01Clássica Comunitat Valenciana 19691.1
zo 21.01Ruta de la Cerámica 1.1
wo 24.01Trofeo Calvià1.1
do 25.01Surf Coast Classic1.1
do 25.01Trofeo Ses Salines1.1
vr 26.01Trofeo Serra Tramuntana1.1
za 27.01Trofeo Pollenca1.1
zo 28.01Cadel Evans Great Ocean Road Race1.UWT
zo 28.01Grand Prix Cycliste de La Marseillaise1.1
zo 28.01Trofeo Palma1.1
di 30.01za 03.02AlUla Tour2.1
wo 31.01zo 04.02Etoile de Bessèges - Tour du Gard2.1
wo 31.01zo 04.02Volta a la Comunitat Valenciana2.Pro
di 06.02zo 11.02Tour Colombia2.1
do 08.02zo 11.02Tour de la Provence2.1
do 08.02zo 11.02Tour of Antalya2.1
vr 09.02Muscat Classic1.1
za 10.02wo 14.02Tour of Oman2.Pro
za 10.02Figueira Champions Classic1.Pro
za 10.02Vuelta Ciclista a la Region de Murcia1.1
zo 11.02Classica de Almeria1.Pro
ma 12.02Clásica Jaén1.1
wo 14.02zo 18.02Volta ao Algarve2.Pro
wo 14.02zo 18.02Vuelta a Andalucia / Ruta del Sol2.Pro
vr 16.02Classic Var1.1
za 17.02zo 18.02Tour des Alpes-Maritimes2.1
zo 18.02zo 25.02Tour du Rwanda2.1
ma 19.02zo 25.02UAE Tour2.UWT
do 22.02zo 25.02O Gran Camiño - The Historical Route2.1
za 24.02Omloop Het Nieuwsblad 1.UWT
za 24.02Faun-Ardèche Classic1.Pro
zo 25.02Kuurne - Brussel - Kuurne1.Pro
zo 25.02Faun Drome Classic1.Pro
di 27.02Le Samyn1.1
wo 28.02Trofeo Laigueglia1.Pro
do 29.02La Route Adélie de Vitré1.1
za 02.03Grand Prix Criquielion1.1
za 02.03Strade Bianche1.UWT
zo 03.03Grote prijs Jean - Pierre Monseré1.1
zo 03.03zo 10.03Paris - Nice2.UWT
ma 04.03zo 10.03Tirreno - Adriatico2.UWT
zo 10.03do 14.03Tour de Taiwan2.1
wo 13.03Danilith Nokere Koerse1.Pro
wo 13.03Milano - Torino1.Pro
do 14.03Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut1.Pro
vr 15.03Bredene Koksijde Classic1.Pro
za 16.03Classic Loire Atlantique1.1
za 16.03Milano Sanremo1.UWT
zo 17.03Cholet Agglo Tour1.1
ma 18.03zo 24.03Volta Ciclista a Catalunya2.UWT
di 19.03za 23.03Settimana Internazionale Coppi e Bartali2.1
wo 20.03Classic Brugge-De Panne1.UWT
vr 22.03E3 Saxo Classic1.UWT
zo 24.03Gent - Wevelgem1.UWT
zo 24.03La Roue Tourangelle Centre Val de Loire1.1
wo 27.03Dwars door Vlaanderen1.UWT
wo 27.03Paris - Camembert1.1
za 30.03Volta Limburg Classic1.1
za 30.03Gran Premio Miguel Indurain1.Pro
zo 31.03Ronde van Vlaanderen1.UWT
ma 01.04za 06.04Itzulia Basque Country2.UWT
ma 01.04za 06.04Tour of Thailand2.1
di 02.04vr 05.04Région Pays de la Loire Tour2.1
wo 03.04Scheldeprijs1.Pro
zo 07.04Paris - Roubaix1.UWT
zo 07.04Giro della Città Metropolitana di Reggio Calabria1.1
di 09.04vr 12.04Giro di Sicilia2.1
wo 10.04De Brabantse Pijl1.Pro
vr 12.04Classic Grand Besancon Doubs1.1
za 13.04Tour de Jura Cycliste1.1
zo 14.04Tour de Doubs1.1
zo 14.04Amstel Gold Race1.UWT
ma 15.04vr 19.04Tour of the Alps2.Pro
wo 17.04Waalse Pijl1.UWT
zo 21.04Luik - Bastenaken - Luik1.UWT
zo 21.04Giro della Romagna1.1
zo 21.04zo 28.04Presidential Cycling Tour of Turkiye2.Pro
di 23.04zo 28.04Ronde van Romandië2.UWT
vr 26.04zo 28.04Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo2.1
wo 01.05Eschborn - Frankfurt1.UWT
za 04.05Grand Prix du Morbihan1.Pro
za 04.05zo 26.05Giro d'Italia2.UWT
zo 05.05Elfstedenronde Brugge1.1
zo 05.05Tro-Bro Léon1.Pro
wo 08.05zo 12.05Tour de Hongrie2.Pro
do 09.05Circuit de Wallonie1.1
za 11.05Tour de Fnistère1.1
zo 12.05Boucles de l'Aulne - Châteaulin1.1
di 14.05zo 19.054 Jours de Dunkerque2.Pro
za 18.05Veenendaal - Veenendaal1.1
zo 19.05Antwerp Port Epic / Sels Trophy1.1
ma 20.05Ronde van Limburg1.1
do 23.05za 25.05Tour of Estonia2.1
do 23.05zo 26.05Boucles de la Mayenne2.Pro
do 23.05zo 26.05Tour of Norway2.Pro
zo 26.05Rund um Köln1.1
wo 29.05Circuit Franco-Belge1.Pro
wo 29.05Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes1.1
za 01.06Heylen Vastgoed Heistse Pijl1.1
zo 02.06Classica Andorra Pirineus1.1
zo 02.06Brussels Cycling Classic1.Pro
zo 02.06zo 09.06Critérium du Dauphiné2.UWT
wo 05.06zo 09.06ZLM Tour2.1
wo 05.06zo 09.06Tour de Korea2.1
vr 07.06Grosser Preis des Kantons Aargau1.1
za 08.06Duracell Dwars door het Hageland1.Pro
zo 09.06zo 16.06Ronde van Zwitserland2.UWT
wo 12.06zo 16.06Baloise Belgium Tour2.Pro
wo 12.06zo 16.06Tour of Slovenia2.Pro
za 15.06zo 16.06La Route d'Occitanie 2.1
wo 19.06NK tijdrijdenNC
zo 23.06NK wegwedstrijdNC
wo 26.06zo 30.06Okolo Slovenska2.1
za 29.06zo 21.07Tour de France2.UWT
di 02.07zo 07.07Tour of Austria2.1
za 06.07di 09.07Sibiu Cycling Tour2.1
zo 07.07zo 14.07Tour of Qinghai Lake2.Pro
wo 10.07vr 12.07Settimana Ciclistica Lombarda2.1
za 13.07ma 15.07Tour de l'Ain2.1
zo 14.07Giro dell'Appennino1.1
ma 22.07vr 26.07Ethias-Tour de Wallonie2.Pro
di 23.07wo 24.07Vuelta a Castilla y Leon2.1
wo 24.07zo 04.08Volta a Portugal em Bicicleta2.1
do 25.07Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika1.1
do 25.07zo 28.07Czech Tour2.1
za 27.07Olympische Spelen - tijdritIOC
za 03.08Olympische Spelen - wegwedstrijdIOC
ma 05.08vr 09.08Vuelta a Burgos2.Pro
do 08.08zo 11.08Arctic Race of Norway2.Pro
za 10.08Classica San Sébastian1.UWT
zo 11.08La Polynormande1.1
zo 11.08Circuit de Getxo1.1
ma 12.08zo 18.08Ronde van Polen2.UWT
di 13.08vr 16.08Tour de Limousin - Nouvelle Aquitaine2.1
wo 14.08zo 18.08PostNord Tour of Denmark2.Pro
do 15.08Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens1.1
za 17.08zo 08.09Vuelta a España2.UWT
zo 18.08Egmont Cycling Race1.1
di 20.08vr 23.08Tour Poitou - Charentes en Nouvelle Aquitaine2.1
wo 21.08zo 25.08Deutschland Tour2.Pro
vr 23.08Druivenkoers Overijse1.1
zo 25.08Bretagne Classic1.UWT
wo 28.08Muur Classic Geraarddsbergen1.1
wo 28.08zo 01.09Renewi Tour2.UWT
zo 01.09zo 08.09Tour of Britain2.Pro
zo 01.09Maryland Cycling Classic1.Pro
zo 08.09Bemer Cyclassics1.UWT
zo 08.09GP de Fourmies / La Voix du Nord1.Pro
zo 08.09GP Industria & Artigianato1.Pro
wo 11.09EK tijdrijdenCC
wo 11.09Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini1.1
do 12.09Gran Premio Peccioli - Coppa Sabatini1.Pro
vr 13.09GP Cycliste de Québec1.UWT
za 14.09Memorial Marco Pantani1.1
zo 15.09EK wegwedstrijdCC
zo 15.09GP Cycliste de Montréal1.UWT
zo 15.09Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais1.1
zo 15.09Trofeo Matteotti1.1
wo 18.09Grand Prix de Wallonie1.Pro
wo 18.09zo 22.09Adriatica Ionica Race2.1
wo 18.09zo 22.09Skoda Tour of Luxembourg2.Pro
vr 20.09Kampioenschap van Vlaanderen1.1
za 21.09Super 8 Classic1.Pro
zo 22.09Gooikse Pijl1.1
zo 22.09Paris - Chauny1.1
zo 22.09WK tijdrijdenWC
wo 25.09Omloop van het Houtland1.1
do 26.09zo 29.09Tour of Istanbul2.1
zo 29.09zo 06.10Petronas Le Tour de Langkawi2.Pro
zo 29.09WK wegwedstrijdWC
di 01.10Binche - Chimay - Binche1.1
di 01.10zo 06.10Cro Race2.1
wo 02.10Betcity Elfstedenrace1.1
do 03.10Sparkassen Münsterland Giro1.Pro
do 03.10Paris - Bourges1.1
za 05.10Tour de Vendée1.1
za 05.10Giro dell'Emilia1.Pro
zo 06.10Paris - Tours1.Pro
zo 06.10Coppa Agostoni - Giro delle Brianze1.1
ma 07.10Coppa Bernocchi - GP Branco BPM1.Pro
di 08.10Tre Valli Varesine1.Pro
do 10.10zo 13.10Tour of Taihu Lake2.Pro
do 10.10Gran Piemonte1.Pro
vr 11.10ma 14.10Tour de Kyushu2.1
za 12.10Il Lombardia1.UWT
zo 13.10Chrono des Nations1.1
zo 13.10Sun Hung Kai Properties Hong Kong Cyclothon1.1
zo 13.10Trofeo Baracchi1.1
di 15.10zo 20.10Gree-Tour of Guangxi2.UWT
di 15.10zo 20.10Turul Romaniei2.1
wo 16.10Giro del Veneto1.Pro
zo 20.10Veneto Classic1.Pro
zo 20.10Japan Cup Cycle Road Race1.Pro
DatumTotWedstrijdKlasse
di 16.01zo 21.01Santos Tour Down Under2.UWT
zo 28.01Cadel Evans Great Ocean Road Race1.UWT
ma 19.02zo 25.02UAE Tour2.UWT
za 24.02Omloop Het Nieuwsblad 1.UWT
za 02.03Strade Bianche1.UWT
zo 03.03zo 10.03Paris - Nice2.UWT
ma 04.03zo 10.03Tirreno - Adriatico2.UWT
za 16.03Milano Sanremo1.UWT
ma 18.03zo 24.03Volta Ciclista a Catalunya2.UWT
wo 20.03Classic Brugge-De Panne1.UWT
vr 22.03E3 Saxo Classic1.UWT
zo 24.03Gent - Wevelgem1.UWT
wo 27.03Dwars door Vlaanderen1.UWT
zo 31.03Ronde van Vlaanderen1.UWT
ma 01.04za 06.04Itzulia Basque Country2.UWT
zo 07.04Paris - Roubaix1.UWT
zo 14.04Amstel Gold Race1.UWT
wo 17.04Waalse Pijl1.UWT
zo 21.04Luik - Bastenaken - Luik1.UWT
di 23.04zo 28.04Ronde van Romandië2.UWT
wo 01.05Eschborn - Frankfurt1.UWT
za 04.05zo 26.05Giro d'Italia2.UWT
zo 02.06zo 09.06Critérium du Dauphiné2.UWT
zo 09.06zo 16.06Ronde van Zwitserland2.UWT
za 29.06zo 21.07Tour de France2.UWT
za 10.08Classica San Sébastian1.UWT
ma 12.08zo 18.08Ronde van Polen2.UWT
za 17.08zo 08.09Vuelta a España2.UWT
zo 25.08Bretagne Classic1.UWT
wo 28.08zo 01.09Renewi Tour2.UWT
zo 08.09Bemer Cyclassics1.UWT
vr 13.09GP Cycliste de Québec1.UWT
zo 15.09GP Cycliste de Montréal1.UWT
za 12.10Il Lombardia1.UWT
di 15.10zo 20.10Gree-Tour of Guangxi2.UWT
DatumTotWedstrijdKlasse
di 16.01zo 21.01Santos Tour Down Under2.UWT
ma 19.02zo 25.02UAE Tour2.UWT
zo 03.03zo 10.03Paris - Nice2.UWT
ma 04.03zo 10.03Tirreno - Adriatico2.UWT
ma 18.03zo 24.03Volta Ciclista a Catalunya2.UWT
ma 01.04za 06.04Itzulia Basque Country2.UWT
di 23.04zo 28.04Ronde van Romandië2.UWT
za 04.05zo 26.05Giro d'Italia2.UWT
zo 02.06zo 09.06Critérium du Dauphiné2.UWT
zo 09.06zo 16.06Ronde van Zwitserland2.UWT
za 29.06zo 21.07Tour de France2.UWT
ma 12.08zo 18.08Ronde van Polen2.UWT
za 17.08zo 08.09Vuelta a España2.UWT
wo 28.08zo 01.09Renewi Tour2.UWT
di 15.10zo 20.10Gree-Tour of Guangxi2.UWT
DatumTotWedstrijdKlasse
zo 28.01Cadel Evans Great Ocean Road Race1.UWT
za 24.02Omloop Het Nieuwsblad 1.UWT
za 02.03Strade Bianche1.UWT
za 16.03Milano Sanremo1.UWT
wo 20.03Classic Brugge-De Panne1.UWT
vr 22.03E3 Saxo Classic1.UWT
zo 24.03Gent - Wevelgem1.UWT
wo 27.03Dwars door Vlaanderen1.UWT
zo 31.03Ronde van Vlaanderen1.UWT
zo 07.04Paris - Roubaix1.UWT
zo 14.04Amstel Gold Race1.UWT
wo 17.04Waalse Pijl1.UWT
zo 21.04Luik - Bastenaken - Luik1.UWT
wo 01.05Eschborn - Frankfurt1.UWT
za 10.08Classica San Sébastian1.UWT
zo 25.08Bretagne Classic1.UWT
zo 08.09Bemer Cyclassics1.UWT
vr 13.09GP Cycliste de Québec1.UWT
zo 15.09GP Cycliste de Montréal1.UWT
za 12.10Il Lombardia1.UWT
DatumTotWedstrijdKlasse
za 30.03Volta Limburg ClassicMon 01.01
zo 14.04Amstel Gold Race1.UWT
za 18.05Veenendaal - Veenendaal1.1
wo 05.06zo 09.06ZLM Tour2.1
wo 19.06NK tijdrijdenNC
zo 23.06NK wegwedstrijdNC
wo 02.10Betcity Elfstedenrace1.1