Rennervisie

Beoordelingen van alle profrenners in 2024 

/ laatste update: 3 februari 2024

Rennerploeg htmlTeamKHTSXCgem
Pogacar T.UAE Team Emirates91086988.3
Van Aert W.Visma - Lease a Bike6798998.0
Evenepoel R.Soudal - QuickStep89104857.3
van der Poel M.Alpecin - Deceuninck467710107.3
Roglic P.BORA - hansgrohe9984857.2
Vingegaard J.Visma - Lease a Bike10984747.0
Pedersen M.Lidl - Trek3578996.8
Mohoric M.Bahrain Victorious5865786.5
Pidcock T.INEOS Grenadiers6845976.5
Yates A.UAE Team Emirates9864846.5
Ganna F.INEOS Grenadiers3597686.3
Matthews M.Team Jayco AlUla3767876.3
Yates S.Team Jayco AlUla8874836.3
Asgreen K.Soudal - QuickStep4686586.2
Bettiol A.EF Education - EasyPost4666876.2
Laporte C.Visma - Lease a Bike2567896.2
Benoot T.Visma - Lease a Bike6754686.0
Kragh Andersen S.Alpecin - Deceuninck5674776.0
Kwiatkowski M.INEOS Grenadiers6765756.0
Powless N.EF Education - EasyPost6864576.0
Van Baarle D.Visma - Lease a Bike5674596.0
Wright F.Bahrain Victorious4576776.0
Almeida J.UAE Team Emirates7784635.8
Bilbao P.Bahrain Victorious7765645.8
Carapaz R.EF Education - EasyPost8853745.8
Cort Nielsen M.Uno-X Mobility5666665.8
Hayter E.INEOS Grenadiers3676765.8
Skjelmose M.Lidl - Trek7874635.8
Thomas G.INEOS Grenadiers7684465.8
Wellens T.UAE Team Emirates5764675.8
Geoghegan Hart T.Lidl - Trek8764725.7
Girmay B.Intermarché - Wanty4637775.7
Jorgenson M.Visma - Lease a Bike7663575.7
Kelderman W.Visma - Lease a Bike7664655.7
Küng S.Groupama - FDJ5692485.7
Lutsenko A.Astana Qazaqstan Team7664565.7
Madouas V.Groupama - FDJ6735675.7
Philipsen J.Alpecin - Deceuninck24310785.7
Politt N.UAE Team Emirates3675675.7
Schmid M.Team Jayco AlUla5665665.7
Sheffield M.INEOS Grenadiers5674665.7
Gaudu D.Groupama - FDJ8744735.5
Latour P.TotalEnergies6664745.5
Mas E.Movistar Team8763545.5
McNulty B.UAE Team Emirates6883535.5
Milan J.Lidl - Trek2568755.5
Swift C.INEOS Grenadiers5665565.5
Tratnik J.Visma - Lease a Bike5673575.5
Alaphilippe J.Soudal - QuickStep4745755.3
Arndt N.Bahrain Victorious4565665.3
Bagioli A.Lidl - Trek4835845.3
Bardet R.Team dsm-firmenich PostNL7743655.3
Barguil W.Team dsm-firmenich PostNL6735655.3
Caruso D.Bahrain Victorious7673545.3
Cosnefroy B.Decathlon - AG2R5734855.3
Felline F.Lidl - Trek5665645.3
Geniets K.Groupama - FDJ5654665.3
Healy B.EF Education - EasyPost4874635.3
Hirschi M.UAE Team Emirates5744755.3
Johannessen T.H.Uno-X Mobility6753655.3
Jungels B.BORA - hansgrohe6673465.3
Martínez D.BORA - hansgrohe7773535.3
Schachmann M.BORA - hansgrohe5674645.3
Schelling I.Astana Qazaqstan Team4646755.3
Swift B.INEOS Grenadiers5646655.3
Teuns D.Israel - Premier Tech6753565.3
Trentin M.Tudor Pro Cycling Team3646675.3
Turgis A.TotalEnergies3636775.3
Vlasov A.BORA - hansgrohe7773445.3
Ballerini D.Astana Qazaqstan Team3547665.2
Bax S.UAE Team Emirates4654575.2
Bissegger S.EF Education - EasyPost4585455.2
Bjerg M.UAE Team Emirates5574375.2
Clarke S.Israel - Premier Tech5644665.2
Covi A.UAE Team Emirates5635665.2
De Lie A.Lotto Dstny2437875.2
Démare A.Arkéa - B&B Hotels2558565.2
Denz N.BORA - hansgrohe5664645.2
Formolo D.Movistar Team6753645.2
García Cortina I.Movistar Team3636675.2
Godon D.Decathlon - AG2R5644665.2
Higuita S.BORA - hansgrohe7644735.2
Hoelgaard M.Uno-X Mobility4645665.2
Honoré M.F.EF Education - EasyPost3665655.2
Lampaert Y.Soudal - QuickStep2475585.2
Meurisse X.Alpecin - Deceuninck5655555.2
Mollema B.Lidl - Trek6663555.2
Narváez J.INEOS Grenadiers4625775.2
Perez A.Cofidis5665635.2
Rodriguez C.INEOS Grenadiers8763525.2
Soler M.UAE Team Emirates7663545.2
Stuyven J.Lidl - Trek3526785.2
Ulissi D.UAE Team Emirates5655735.2
Urán R.EF Education - EasyPost6664545.2
Van Poppel D.BORA - hansgrohe2547675.2
Van Wilder I.Soudal - QuickStep6763545.2
Vauquelin K.Arkéa - B&B Hotels5664555.2
Vendrame A.Decathlon - AG2R5645745.2
Wærenskjold S.Uno-X Mobility2477655.2
Würtz Schmidt M.Israel - Premier Tech4565565.2
Aranburu A.Movistar Team4636655.0
Askey L.Groupama - FDJ3555665.0
Ayuso J.UAE Team Emirates7673525.0
Battistella S.Astana Qazaqstan Team5644655.0
Bevin P.Team dsm-firmenich PostNL4566635.0
Bouwman K.Visma - Lease a Bike6654635.0
Campenaerts V.Lotto Dstny4563575.0
Champoussin C.Arkéa - B&B Hotels5655635.0
Ciccone G.Lidl - Trek7734725.0
Dillier S.Alpecin - Deceuninck4554665.0
Doull O.EF Education - EasyPost3565565.0
Eenkhoorn P.Lotto Dstny3645665.0
Fraile O.INEOS Grenadiers6654635.0
Gibbons R.Lidl - Trek4555655.0
Gogl M.Alpecin - Deceuninck5634665.0
Guerreiro R.Movistar Team6634655.0
Izagirre I.Cofidis6663545.0
Kirsch A.Lidl - Trek3546575.0
Konrad P.Lidl - Trek6753545.0
Louvel M.Arkéa - B&B Hotels3645665.0
Poels W.Bahrain Victorious7655435.0
Roosen T.Team dsm-firmenich PostNL3645665.0
Sénéchal F.Arkéa - B&B Hotels2546675.0
Simmons Q.Lidl - Trek5634665.0
Sivakov P.UAE Team Emirates7752545.0
Smith D.Intermarché - Wanty4636655.0
Steimle J.Q36.5 Pro Cycling Team3565655.0
Teunissen M.Intermarché - Wanty3536675.0
Thomas B.Cofidis5665535.0
Turner B.INEOS Grenadiers3545675.0
Valter A.Visma - Lease a Bike6753545.0
Van den Berg M.EF Education - EasyPost3546755.0
Vermeersch F.Lotto Dstny3456575.0
Vine J.UAE Team Emirates7663625.0
Walscheid M.Team Jayco AlUla2367575.0
Arensman T.INEOS Grenadiers7673424.8
Bystrøm S.E.Groupama - FDJ3555564.8
Capiot A.Arkéa - B&B Hotels3536664.8
Cattaneo M.Soudal - QuickStep6683424.8
Chaves E.EF Education - EasyPost7643634.8
De Bondt D.Decathlon - AG2R3546564.8
De Plus L.INEOS Grenadiers6663444.8
Edmondson A.Team dsm-firmenich PostNL2655654.8
Fuglsang J.Israel - Premier Tech6652464.8
Gall F.Decathlon - AG2R8643444.8
Hermans Q.Alpecin - Deceuninck5635644.8
Hindley J.BORA - hansgrohe8643534.8
Kämna L.BORA - hansgrohe6673524.8
Kron A.Lotto Dstny5635734.8
Kuss S.Visma - Lease a Bike9652434.8
Lafay V.Decathlon - AG2R5734734.8
Landa M.Soudal - QuickStep8752344.8
Martin G.Cofidis7643544.8
Neilands K.Israel - Premier Tech5634654.8
Oldani S.Cofidis4635654.8
Pasqualon A.Bahrain Victorious3636654.8
Pedersen C.Soudal - QuickStep3645654.8
Sobrero M.BORA - hansgrohe5673534.8
Stewart J.Israel - Premier Tech2546664.8
Theuns E.Lidl - Trek3446664.8
Tiller R.Uno-X Mobility3535674.8
Venturini C.Arkéa - B&B Hotels3536664.8
Woods M.Israel - Premier Tech7923534.8
Zingle A.Cofidis3645654.8
Albanese V.Arkéa - B&B Hotels5626634.7
Amador A.EF Education - EasyPost5553554.7
Buitrago S.Bahrain Victorious7733624.7
Carthy H.EF Education - EasyPost7652534.7
Conci N.Alpecin - Deceuninck5644634.7
Consonni S.Lidl - Trek2637554.7
Coquard B.Cofidis2437664.7
Costa R.EF Education - EasyPost5744534.7
De Buyst J.Lotto Dstny2536664.7
De la Cruz D.Q36.5 Pro Cycling Team6663434.7
Dewulf S.Decathlon - AG2R3545564.7
Dunbar E.Team Jayco AlUla7653524.7
Eekhoff N.Team dsm-firmenich PostNL3445664.7
Ezquerra J.Burgos - BH5645534.7
Foss T.INEOS Grenadiers6573434.7
Gamper P.BORA - hansgrohe3545654.7
Gee D.Israel - Premier Tech5665424.7
Geschke S.Cofidis6653534.7
Gidich Y.Astana Qazaqstan Team4535564.7
Großschartner F.UAE Team Emirates6663434.7
Haig J.Bahrain Victorious7653434.7
Houle H.Israel - Premier Tech5654444.7
Izagirre G.Cofidis5644544.7
Kooij O.Visma - Lease a Bike1329764.7
Kristoff A.Uno-X Mobility2437574.7
Lazkano O.Movistar Team3553664.7
Menten M.Lotto Dstny3527654.7
Moniquet S.Lotto Dstny6633554.7
Mühlberger G.Movistar Team5643644.7
Naesen O.Decathlon - AG2R3545564.7
Nizzolo G.Q36.5 Pro Cycling Team2536664.7
Nys T.Lidl - Trek2536754.7
O'Connor B.Decathlon - AG2R7662434.7
Oliveira N.Movistar Team5672354.7
Plapp L.Team Jayco AlUla6672434.7
Rickaert J.Alpecin - Deceuninck2556554.7
Russo C.Groupama - FDJ3455564.7
Shaw J.EF Education - EasyPost5654534.7
Tiberi A.Bahrain Victorious6663524.7
Touzé D.Decathlon - AG2R3535664.7
Uijtdebroeks C.Visma - Lease a Bike7662434.7
Van den Berg J.Team dsm-firmenich PostNL3564554.7
Van Gestel D.TotalEnergies3526574.7
Baroncini F.UAE Team Emirates4654534.5
Barta W.Movistar Team5663434.5
Barthe C.Groupama - FDJ4625554.5
Bernal E.INEOS Grenadiers6653434.5
Biermans J.Arkéa - B&B Hotels2535664.5
Bol C.Astana Qazaqstan Team3537454.5
Bol J.Burgos - BH5634544.5
Buchmann E.BORA - hansgrohe7652434.5
Degenkolb J.Team dsm-firmenich PostNL2436484.5
Ewan C.Team Jayco AlUla2528734.5
Goossens K.Intermarché - Wanty5653624.5
Grégoire R.Groupama - FDJ5634724.5
Groenewegen D.Team Jayco AlUla3329554.5
Hagenes P.S.Visma - Lease a Bike3544564.5
Hamilton C.Team dsm-firmenich PostNL6643534.5
Herrada Je.Cofidis6643534.5
Juul-Jensen C.Team Jayco AlUla5553454.5
Koch J.BORA - hansgrohe4534564.5
Liepins E.Team dsm-firmenich PostNL3436654.5
Livyns A.Lotto Dstny4624564.5
Majka R.UAE Team Emirates7652434.5
Mezgec L.Team Jayco AlUla3526654.5
Molard R.Groupama - FDJ5643544.5
Moscon G.Soudal - QuickStep3563464.5
Oliveira R.UAE Team Emirates2535664.5
Paret-Peintre A.Decathlon - AG2R6544534.5
Planckaert B.Intermarché - Wanty2536564.5
Prades E.Caja Rural4635544.5
Quinn S.EF Education - EasyPost6634534.5
Quintana N.Movistar Team7632544.5
Rota L.Intermarché - Wanty5624644.5
Rutsch J.EF Education - EasyPost4553464.5
Skaarseth A.Uno-X Mobility2634574.5
Skujins T.Lidl - Trek5643454.5
Strong C.Israel - Premier Tech4527724.5
Suter J.Tudor Pro Cycling Team3555634.5
Tesfatsion N.Lidl - Trek5625724.5
Van Dijke M.Visma - Lease a Bike3564544.5
Van Gils M.Lotto Dstny5724634.5
Vansevenant M.Soudal - QuickStep5643634.5
Vermeersch G.Alpecin - Deceuninck3525574.5
Ackermann P.Israel - Premier Tech3437454.3
Affini E.Visma - Lease a Bike2375454.3
Aleotti G.BORA - hansgrohe6633534.3
Allegaert P.Cofidis2436564.3
Armirail B.Decathlon - AG2R6672324.3
Ballerstedt M.Alpecin - Deceuninck2556534.3
Barcelo F.Caja Rural5634624.3
Bayer T.Alpecin - Deceuninck5534544.3
Bennett G.Israel - Premier Tech6652434.3
Bonnamour F.Decathlon - AG2R5624544.3
Burgaudeau M.TotalEnergies5633724.3
Calmejane L.Intermarché - Wanty4533654.3
Carr S.EF Education - EasyPost6742434.3
Cavagna R.Movistar Team3582354.3
Charmig A.Astana Qazaqstan Team6642534.3
de Bod S.EF Education - EasyPost5572434.3
De Gendt T.Lotto Dstny5663334.3
De Marchi A.Team Jayco AlUla5663334.3
Devriendt T.Q36.5 Pro Cycling Team2544564.3
Durbridge L.Team Jayco AlUla3473364.3
Eriksson L.Tudor Pro Cycling Team4624554.3
Fedorov Y.Astana Qazaqstan Team4653444.3
Fiorelli F.VF Group - Bardiani CSF4526634.3
Fisher-Black F.UAE Team Emirates5662434.3
Gate A.Burgos - BH3464454.3
Gaviria F.Movistar Team2348544.3
Gradek K.Bahrain Victorious3464544.3
Groves K.Alpecin - Deceuninck3528534.3
Haller M.BORA - hansgrohe2536464.3
Hayter L.INEOS Grenadiers5653434.3
Hofstetter H.Israel - Premier Tech2436564.3
Hollmann J.Alpecin - Deceuninck3454464.3
Hoole D.Lidl - Trek3563454.3
Kamp A.Tudor Pro Cycling Team3545634.3
Kielich T.Alpecin - Deceuninck3525564.3
Krieger A.Tudo Pro Cycling Team3536544.3
Kruijswijk S.Visma - Lease a Bike6562434.3
Le Gac O.Groupama - FDJ5534364.3
Leknessund A.Uno-X Mobility6662334.3
Lienhard F.Groupama - FDJ2526564.3
Martinez L.Groupama - FDJ7642434.3
Pacher Q.Groupama - FDJ5624634.3
Piccolo A.EF Education - EasyPost5643624.3
Pithie L.Groupama - FDJ2437644.3
Renard A.Cofidis2526564.3
Rochas R.Groupama - FDJ6634524.3
Scotson C.Team Jayco AlUla4563264.3
Sepúlveda E.Lotto Dstny6543534.3
Soto A.J.Kern Pharma4536624.3
Soupe G.TotalEnergies3435564.3
Stybar Z.Team Jayco AlUla2534664.3
Tusveld M.Team dsm-firmenich PostNL5554434.3
Van Asbroeck T.Israel - Premier Tech2525664.3
Van den Bossche F.Alpecin - Deceuninck4534554.3
Van der Hoorn T.Intermarché - Wanty2634474.3
Van der Sande T.Visma - Lease a Bike2535654.3
Van Moer B.Lotto Dstny3463374.3
Vanhoucke H.Lotto Dstny6643434.3
Zana F.Team Jayco AlUla6643524.3
Zimmermann G.Intermarché - Wanty6634434.3
Angulo A.Burgos - BH4536524.2
Aular O.Caja Rural4535624.2
Beullens C.Lotto Dstny2426564.2
Braet V.Intermarché - Wanty4524554.2
Castroviejo J.INEOS Grenadiers6572324.2
Christen J.UAE Team Emirates3544634.2
De Gendt A.Cofidis2534564.2
Del Toro I.UAE Team Emirates5633624.2
Doubey F.TotalEnergies5534534.2
Elissonde K.Cofidis6623534.2
Fabbro M.Team Polti - Kometa5642534.2
Ferron V.TotalEnergies4634534.2
Fetter E.Team Polti - Kometa4644524.2
Galván F.Kern Pharma4635524.2
Hamilton L.Team Jayco AlUla6643424.2
Hermans B.Cofidis5653424.2
Howson D.Q36.5 Pro Cycling Team5563424.2
Kanter M.Astana Qazaqstan Team2436554.2
Mozzato L.Arkéa - B&B Hotels2417564.2
Mullen R.BORA - hansgrohe2365454.2
Padun M.Corratec6643424.2
Page H.Intermarché - Wanty2436644.2
Riesebeek O.Alpecin - Deceuninck3643454.2
Rowe L.INEOS Grenadiers3534464.2
Sbaragli K.Corratec3525644.2
Scaroni C.Astana Qazaqstan Team5624624.2
Schultz N.Israel - Premier Tech6624524.2
Scotson M.Arkéa - B&B Hotels2544554.2
Serrano G.Movistar Team5623544.2
Serry P.Soudal - QuickStep5633444.2
Simon J.TotalEnergies4535534.2
Taminiaux L.Lotto Dstny2436554.2
Tejada H.Astana Qazaqstan Team6552344.2
Tulett B.Visma - Lease a Bike5643524.2
Vader M.Visma - Lease a Bike6623534.2
Valgren M.EF Education - EasyPost2544554.2
Van Tricht S.Alpecin - Deceuninck3425654.2
Velasco S.Astana Qazaqstan Team5634524.2
Vernon E.Israel - Premier Tech2367524.2
Wandahl F.BORA - hansgrohe3634544.2
Williams S.Israel - Premier Tech4734524.2
Arcas J.Movistar Team5533444.0
Bendixen L.Uno-X Mobility2435644.0
Berrade U.Kern Pharma5562334.0
Boivin G.Israel - Premier Tech2435554.0
Brambilla G.Q36.5 Pro Cycling Team5633524.0
Brenner M.Tudor Pro Cycling Team6642334.0
Busatto F.Intermarché - Wanty4534444.0
Canal C.Movistar Team3446524.0
Cañellas X.Euskaltel - Euskadi4534534.0
Cimolai D.Movistar Team2526634.0
Combaud R.Team dsm-firmenich PostNL5623624.0
De la Parte V.Euskaltel - Euskadi5553424.0
Dinham M.Team dsm-firmenich PostNL6533434.0
Donovan M.Q36.5 Pro Cycling Team5642434.0
Double P.Team Polti - Kometa5623534.0
Dujardin S.TotalEnergies3525634.0
Fuentes Á.Burgos - BH2644534.0
Gabburo D.VF Group - Bardiani CSF5623534.0
Ghys R.Alpecin - Deceuninck2435554.0
Gougeard A.Cofidis3543454.0
Grellier F.TotalEnergies5543434.0
Guernalec T.Arkéa - B&B Hotels5563324.0
Hepburn M.Team Jayco AlUla5672314.0
Heßmann M.Visma - Lease a Bike5652334.0
Jansen A.G.Team Jayco AlUla2435554.0
Malecki K.Q36.5 Pro Cycling Team5543434.0
McLay D.Arkéa - B&B Hotels1437454.0
Meeus J.BORA - hansgrohe1338454.0
Merlier T.Soudal - QuickStep1229464.0
Milesi L.Movistar Team3573424.0
Molano S.UAE Team Emirates2427634.0
Mosca J.Lidl - Trek4625524.0
Nerurkar L.EF Education - EasyPost5643424.0
Norsgaard M.Movistar Team3453364.0
Onley O.Team dsm-firmenich PostNL5722534.0
Paquot T.Intermarché - Wanty3524554.0
Penhoët P. Groupama - FDJ2426734.0
Poole M.Team dsm-firmenich PostNL6642334.0
Resell E.N.Uno-X Mobility2434564.0
Rodríguez Ó.INEOS Grenadiers5543524.0
Romo J.Movistar Team5643424.0
Samitier S.Movistar Team6623524.0
Sinkeldam R.Alpecin - Deceuninck2336554.0
Sütterlin J.Bahrain Victorious2553364.0
Toupalík A.TDT - Unibet Cycling Team3534634.0
Van den Berg L.Groupama - FDJ4553524.0
Van Eetvelt L.Lotto Dstny6633424.0
Vermote J.Visma - Lease a Bike3453364.0
Verona C.Lidl - Trek6623434.0
Viviani E.INEOS Grenadiers2337454.0
Vliegen L.Bingoal WB4623364.0
Watson S.Groupama - FDJ1436554.0
Zambanini E.Bahrain Victorious5534524.0
Zijlaard M.Tudor Pro Cycling Team1346554.0
Adrià R.BORA - hansgrohe5633423.8
Bauhaus P.Bahrain Victorious2328533.8
Benedetti C.BORA - hansgrohe4533533.8
Blouwe L.Bingoal WB3424553.8
Bouchard G.Decathlon - AG2R6533423.8
Brussenskiy G.Astana Qazaqstan Team4435523.8
Cerný J.Soudal - QuickStep2563433.8
Craddock L.Team Jayco AlUla5571323.8
Cras S.TotalEnergies6542333.8
Davy C.Groupama - FDJ2354453.8
De Pestel S.Decathlon - AG2R2345453.8
Fernandez R.Cofidis5632523.8
Frigo M.Israel - Premier Tech5633423.8
Gachignard T.TotalEnergies5523443.8
Gautherat P.Decathlon - AG2R3426533.8
Gazzoli M.Astana Qazaqstan Team2524733.8
Gesbert É.Arkéa - B&B Hotels5623523.8
Harper C.Team Jayco AlUla7552313.8
Herregodts R.Intermarché - Wanty3562343.8
Jacobs J.Movistar Team2533463.8
Knox J.Soudal - QuickStep6642323.8
Lamperti L.Soudal - QuickStep2436533.8
Lastra J.Cofidis5623523.8
López J.P.Lidl - Trek6632423.8
Ludvigsson T.Q36.5 Pro Cycling Team3462353.8
Marit A.Intermarché - Wanty1427543.8
Martín G.Euskaltel - Euskadi6623513.8
Masnada F.Soudal - QuickStep6642323.8
Mørkøv M.Astana Qazaqstan Team2436353.8
Oliveira I.UAE Team Emirates2663423.8
Peters N.Decathlon - AG2R5532443.8
Piganzoli D.Team Polti - Kometa6542423.8
Puccio S.INEOS Grenadiers4542443.8
Rafferty D.EF Education - EasyPost5453423.8
Reinders E.Team Jayco AlUla2345633.8
Robeet L.Cofidis2424563.8
Rubio E.Movistar Team7523423.8
Sajnok S.Q36.5 Pro Cycling Team1436633.8
Sarreau M.Groupama - FDJ1326653.8
Stokbro A.TDT - Unibet Cycling Team3424553.8
Sweeny H.EF Education - EasyPost3543353.8
Taaramäe R.Intermarché - Wanty6552323.8
Tarling J.INEOS Grenadiers2492333.8
Tizza M.Bingoal WB4524533.8
Træen T.Bahrain Victorious6623423.8
Van den Broek F.Team dsm-firmenich PostNL3443453.8
Van Dijke T.Visma - Lease a Bike2455433.8
Van Poppel B.Intermarché - Wanty2326553.8
Van Rooy K.Bingoal WB2326553.8
Vuillermoz A.TotalEnergies5623613.8
Warbasse L.Decathlon - AG2R5542433.8
Warlop J.Soudal - QuickStep2326553.8
Welsford S.BORA - hansgrohe2328533.8
Welten B.Team dsm-firmenich PostNL1426553.8
Wirtgen L.Tudor Pro Cycling Team4523453.8
Aberasturi J.Euskaltel - Euskadi3426613.7
Agirre J.Kern Pharma5532433.7
Andresen T. L.Team dsm-firmenich PostNL2426533.7
Aniolkowski S.Cofidis2336443.7
Aparicio M.Burgos - BH5543323.7
Arrieta I.UAE Team Emirates6532423.7
Bennett S.Decathlon - AG2R1337443.7
Berckmoes J.Lotto Dstny2543443.7
Bernard J.Lidl - Trek6542323.7
Berthet C.Decathlon - AG2R5633413.7
Bizkarra M.Euskaltel - Euskadi6622513.7
Bonifazio N.Corratec1426633.7
Boven L.Alpecin - Deceuninck3434443.7
Budding M.TDT - Unibet Cycling Team2335543.7
Cataldo D.Lidl - Trek5552323.7
Conca F.Q36.5 Pro Cycling Team5623513.7
Conti V.Corratec4533613.7
Dainese A.Tudor Pro Cycling Team1327543.7
De Vries H.TDT - Unibet Cycling Team2435443.7
Dekker D.Arkéa - B&B Hotels2327353.7
Einhorn I.Israel - Premier Tech2336533.7
Finé E.Cofidis4523443.7
Fredheim S.Uno-X Mobility2435443.7
Fretin M.Cofidis1435543.7
Frison F.Q36.5 Pro Cycling Team1462363.7
Froome C.Israel - Premier Tech6542323.7
García Pierna R.Arkéa - B&B Hotels4543423.7
Gelders G.Soudal - QuickStep3533443.7
Gesink R.Visma - Lease a Bike6542323.7
Govekar M.Bahrain Victorious2435623.7
Gregaard J.Lotto Dstny5623333.7
Guglielmi S.Arkéa - B&B Hotels5523343.7
Hvideberg J.I.Uno-X Mobility3522463.7
Jakobsen F.Team dsm-firmenich PostNL1229353.7
Janssens J.Alpecin - Deceuninck5552323.7
Kogut O.Israel - Premier Tech2345533.7
Kopecký M.Team Novo Nordisk2326453.7
Kusztor P.Team Novo Nordisk4533433.7
Labrosse J.Decathlon - AG2R4533433.7
Laengen V.S.UAE Team Emirates3542353.7
Larsen N.Uno-X Mobility2463523.7
Laurance A.Alpecin - Deceuninck3425533.7
Ledanois K.Arkéa - B&B Hotels3523453.7
Leemreize G.Team dsm-firmenich PostNL6532333.7
Lemmen B.Visma - Lease a Bike3444433.7
Leysen S.Alpecin - Deceuninck4452343.7
Lucca R.VF Group - Bardiani CSF5533423.7
Lührs L.J.BORA - hansgrohe3534433.7
Mayrhofer M.Tudor Pro Cycling Team2426533.7
Meintjes L.Intermarché - Wanty7631323.7
Mertens J.Bingoal WB4523443.7
Miholjevic F.Bahrain Victorious4652323.7
Noppe C.Cofidis1425553.7
Oomen S.Lidl - Trek6532423.7
Pedersen N.A.TDT - Unibet Cycling Team2335453.7
Pedrero A.Movistar Team6632323.7
Petit A.Intermarché - Wanty1325563.7
Planckaert E.Alpecin - Deceuninck2524543.7
Pluimers R.Tudor Pro Cycling Team2424553.7
Reichenbach S.Tudor Pro Cycling Team6651223.7
Rex L.Intermarché - Wanty2423473.7
Rivera B.INEOS Grenadiers5542333.7
Rodriguez Cr.Arkéa - B&B Hotels6532423.7
Rosskopf J.Q36.5 Pro Cycling Team4562233.7
Segaert A.Lotto Dstny3364333.7
Sheehan R.Israel - Premier Tech3534523.7
Staune-Mittet J.Visma - Lease a Bike6542323.7
Steinhauser G.EF Education - EasyPost5533423.7
Storer M.Tudor Pro Cycling Team6542323.7
Syritsa G.Astana Qazaqstan Team2427523.7
Thijssen G.Intermarché - Wanty1327543.7
Torres A.Movistar Team3336523.7
Townsend R.Q36.5 Pro Cycling Team2425633.7
Tronchon B.Decathlon - AG2R5623423.7
Vacek M.Lidl - Trek4543333.7
Van Boven L.Bingoal WB3434443.7
Van Lerberghe B.Soudal - QuickStep1326463.7
Vervaeke L.Soudal - QuickStep6641323.7
Zabel R.Israel - Premier Tech2336443.7
Zukowsky N.Q36.5 Pro Cycling Team3534433.7
Andersen I.Uno-X Mobility3624513.5
Arashiro Y.Bahrain Victorious3424533.5
Badilatti M.Q36.5 Pro Cycling Team6632313.5
Bais M.Team Polti - Kometa5622423.5
Bohli T.Tudor Pro Cycling Team1355343.5
Buratti N.Bahrain Victorious3424533.5
Colleoni K.Intermarché - Wanty6532323.5
Colman A.Team Flanders - Baloise2424543.5
Colombo F.Q36.5 Pro Cycling Team4533423.5
De Cassan D.Team Polti - Kometa5523333.5
De Pooter D.Intermarché - Wanty2425533.5
De Tier F.Bingoal WB5622333.5
Declercq T.Lidl - Trek2433363.5
Drizners J.Lotto Dstny2435523.5
Foldager A.Team Jayco AlUla2424543.5
Fortunato L.Astana Qazaqstan Team6612423.5
Gloag T.Visma - Lease a Bike6542313.5
Grondin D.Arkéa - B&B Hotels3335433.5
Iturria M.Euskaltel - Euskadi5622423.5
Johannessen A.H.Uno-X Mobility5523423.5
Kopecký T.TDT - Unibet Cycling Team2344443.5
Lecerf W.J.Soudal - QuickStep5433423.5
Maestri M.Team Polti - Kometa3325533.5
Magnier P.Soudal - QuickStep3335523.5
Manzin L.TotalEnergies2416533.5
Maté L.Á.Euskaltel - Euskadi5523423.5
Mihkels M.Intermarché - Wanty1325553.5
Paleni E.Groupama - FDJ3462333.5
Parra J.F.Kern Pharma6533313.5
Petilli S.Intermarché - Wanty6522333.5
Planet C.Team Novo Nordisk3434433.5
Prodhomme N.Decathlon - AG2R5542323.5
Rajovic D.Bahrain Victorious2327433.5
Selig R.Astana Qazaqstan Team1236453.5
Stewart M.Corratec2434533.5
Stork F.Tudor Pro Cycling Team5542413.5
Tercero F.Team Polti - Kometa5532423.5
Van Belle L.Visma - Lease a Bike2434533.5
Van Poucke A.Team Flanders - Baloise3424353.5
Vandenabeele H.Lotto Dstny5523423.5
Vanhoof W.Team Flanders - Baloise2434353.5
Vermaerke K.Team dsm-firmenich PostNL5622333.5
Wurf C.INEOS Grenadiers4452243.5
Zoccarato S.VF Group - Bardiani CSF5622333.5
Zwiehoff B.BORA - hansgrohe5532423.5
Azparren X.M.Q36.5 Pro Cycling Team3462323.3
Bárta T.Caja Rural2316533.3
Bouts J.TDT - Unibet Cycling Team3423443.3
Cepeda J.A.Caja Rural6522413.3
Covili L.VF Group - Bardiani CSF6522413.3
De Kleijn A.Tudor Pro Cycling Team2317523.3
De Vylder L.Team Flanders - Baloise2424353.3
De Wilde G.Team Flanders - Baloise2433443.3
Engelhardt F.Team Jayco AlUla5513423.3
Fancellu A.Q36.5 Pro Cycling Team5522423.3
Froidevaux R.Tudor Pro Cycling Team3335423.3
Gaze S.Alpecin - Deceuninck2425433.3
Germani L.Groupama - FDJ4523423.3
Gómez G. D.Team Polti - Kometa4433423.3
González D.Caja Rural2425523.3
Gruzdev D.Astana Qazaqstan Team3352253.3
Guadeño J.Caja Rural5423423.3
Hagen C.F.Q36.5 Pro Cycling Team5532323.3
Heiduk K.INEOS Grenadiers1326533.3
Hodeg Á.UAE Team Emirates1327433.3
Hollyman M.Israel - Premier Tech5513423.3
Huys L.Arkéa - B&B Hotels5622323.3
Jackson G.Burgos - BH1326443.3
Jegat J.TotalEnergies5523413.3
Kepplinger R.Bahrain Victorious5452313.3
Konovalovas I.Groupama - FDJ3541253.3
Le Berre M.Arkéa - B&B Hotels3522353.3
Lonardi G.Team Polti - Kometa2326523.3
Maas J.Team Jayco AlUla4532333.3
Marcellusi M.VF Group - Bardiani CSF3523433.3
Martinelli A.VF Group - Bardiani CSF4523423.3
Morgado A.UAE Team Emirates4533413.3
Nicolau J.Caja Rural5522333.3
Ourselin P.TotalEnergies3652313.3
Palzer A.BORA - hansgrohe5523413.3
Paret-Peintre V.Decathlon - AG2R5423423.3
Parisini N.Q36.5 Pro Cycling Team3434423.3
Pellaud S.Tudor Pro Cycling Team4523423.3
Peñalver M.Team Polti - Kometa1326623.3
Plowright J.Alpecin - Deceuninck1325633.3
Pronskiy V.Astana Qazaqstan Team6532313.3
Rootkin-Gray J.EF Education - EasyPost3424433.3
Schlegel M.Caja Rural5532323.3
Schwarzmann M.Israel - Premier Tech2236523.3
Sevilla D.P.Team Polti - Kometa4523423.3
Sosa I.Movistar Team6522413.3
Teugels L.Bingoal WB4523423.3
Tonelli A.VF Group - Bardiani CSF5622323.3
Van Sintmaartensdijk R.Intermarché - Wanty2325443.3
Van Uden C.Team dsm-firmenich PostNL1327433.3
Vandenstorme D.Team Flanders - Baloise3424433.3
Vandepitte N.Bingoal WB2325443.3
Villa G.Bingoal WB3523523.3
Walls M.Groupama - FDJ1326533.3
Abrahamsen J.Uno-X Mobility3523423.2
Baudin A.Decathlon - AG2R4423423.2
Bloem J.TDT - Unibet Cycling Team1334533.2
Blume Levy W.Uno-X Mobility2334433.2
Bonneu K.Team Flanders - Baloise4512433.2
Castrillo P.Kern Pharma4452313.2
Cavendish M.Astana Qazaqstan Team1227343.2
Cepeda A.EF Education - EasyPost6422413.2
Champion T.Cofidis5631223.2
Colnaghi L.VF Group - Bardiani CSF1326523.2
Cuadrado U.Euskaltel - Euskadi4522423.2
Currie L.Lotto Dstny3443323.2
Dejaegher J.Team Flanders - Baloise2334433.2
Delaplace A.Arkéa - B&B Hotels3542323.2
Dversnes F.Uno-X Mobility3333433.2
Elosegui I.Kern Pharma5432323.2
Fernández M.A.Kern Pharma2316523.2
Grmay T.Team Jayco AlUla5532313.2
Guarnieri J.Lotto Dstny1325443.2
Hänninen J.Decathlon - AG2R5523313.2
Herzog E.BORA - hansgrohe3433423.2
Hirt J.Soudal - QuickStep6522313.2
Kluckers A.Tudor Pro Cycling Team4323433.2
Kulset J.Uno-X Mobility6532213.2
Kyffin Z.TDT - Unibet Cycling Team3433423.2
Lapeira P.Decathlon - AG2R3433423.2
Le Huitouze E.Groupama - FDJ2343343.2
Loockx L.TDT - Unibet Cycling Team4323433.2
Maris E.Team Flanders - Baloise3513433.2
Mora S.Burgos - BH2344333.2
Moro M.Movistar Team2235433.2
Moschetti M.Q36.5 Pro Cycling Team1326433.2
Novak D.UAE Team Emirates6512323.2
O'Brien K.Team Jayco AlUla2334343.2
Owsian L.Arkéa - B&B Hotels4532323.2
Paasschens M.Lotto Dstny3522343.2
Peron A.Team Novo Nordisk2415433.2
Pickering F.Bahrain Victorious4432333.2
Ryan A.EF Education - EasyPost6512323.2
Sánchez P.Movistar Team5522323.2
Stewart C.Team Jayco AlUla1335433.2
Tesson J.TotalEnergies2316523.2
Thompson R.Groupama - FDJ5422423.2
Tolio A.VF Group - Bardiani CSF5522323.2
Toumire H.Cofidis5422333.2
Uhlig H.Alpecin - Deceuninck2325343.2
Umba S.Astana Qazaqstan Team5512423.2
Van Empel E.Corratec3423343.2
Van Hemelen V.Team Flanders - Baloise2333443.2
Van Hoecke G.Intermarché - Wanty1324453.2
Vercher M.TotalEnergies2415433.2
Vergallito L.Alpecin - Deceuninck5532313.2
Wallin R. B.Uno-X Mobility1343353.2
Weemaes S.Bingoal WB1236433.2
Whelan J.Q36.5 Pro Cycling Team4432333.2
Alvarez R.Burgos - BH3423513.0
Aznar H.Kern Pharma3433413.0
Babor D.Caja Rural1316523.0
Bais D.Team Polti - Kometa4423413.0
Balderstone A.Caja Rural5522313.0
Barré L.Arkéa - B&B Hotels3513423.0
Berwick S.Caja Rural5522313.0
Bévort C. F.Uno-X Mobility2343423.0
Boniface L.TotalEnergies2414433.0
Bonnet T.TotalEnergies2423433.0
Craps L.Team Flanders - Baloise3333423.0
Darbellay V.Corratec3333423.0
Debeaumarché N.Cofidis3422343.0
Desal C.Bingoal WB2323443.0
Diaz J. M.Burgos - BH3414513.0
Eriksson J.Tudor Pro Cycling Team3513423.0
Faure Prost A.Intermarché - Wanty5522313.0
Flynn S.Team dsm-firmenich PostNL3413433.0
Franco A.Burgos - BH5512413.0
Geleijn O.TDT - Unibet Cycling Team3323433.0
Grignard S.Lotto Dstny1343343.0
Hailemichael M.K.Caja Rural4513413.0
Hajek A.BORA - hansgrohe4423323.0
Heming M.Tudor Pro Cycling Team2414343.0
Huby A.Soudal - QuickStep4423413.0
Huens A.TDT - Unibet Cycling Team2314443.0
Jaime Á.Kern Pharma2424513.0
Jousseaume A.TotalEnergies4522323.0
Kolze Ghangizi S.Tudor Pro Cycling Team1325433.0
Leitão I.Caja Rural1425513.0
Løland S.K.Uno-X Mobility2324433.0
López J. Kern Pharma3452313.0
Mahoudo N.Cofidis2314533.0
Märkl N.Team dsm-firmenich PostNL1325523.0
Márquez M.Kern Pharma4622313.0
Martín Á.Team Polti - Kometa5522313.0
Marukhin D.Astana Qazaqstan Team2423433.0
Meens J.Bingoal WB3423423.0
Mintegui I.Euskaltel - Euskadi3423423.0
Miquel P.Kern Pharma4532313.0
Mulubrhan H.Astana Qazaqstan Team3423423.0
Murguialday J.Caja Rural5422323.0
Okamika A.Burgos - BH4522323.0
Paige C.TDT - Unibet Cycling Team5422323.0
Pelegrí Ó.Burgos - BH2415513.0
Porter R.Team Jayco AlUla5422323.0
Price-Pejtersen J.Bahrain Victorious2362233.0
Sainbayar J.Burgos - BH4423323.0
Scott C.Bahrain Victorious1315443.0
Stockman A.TDT - Unibet Cycling Team2334333.0
Thalmann R.Tudor Pro Cycling Team5422323.0
Van der Beken A.Bingoal WB3423423.0
Vergaerde O.Lidl - Trek3412263.0
Vermoote J.Bingoal WB2323443.0
Verre A.Arkéa - B&B Hotels5522313.0
Viviani A.Corratec2216433.0
Azurmendi I.Euskaltel - Euskadi4522312.8
Blikra E.Uno-X Mobility1326412.8
Bou J.Euskaltel - Euskadi4521322.8
Bouglas G.Burgos - BH3324322.8
Brun N.Tudor Pro Cycling Team3423322.8
Brustenga M.Kern Pharma3324412.8
Bruttomesso A.Bahrain Victorious1325332.8
Costiou E.Arkéa - B&B Hotels3532312.8
De Pretto D.Team Jayco AlUla3423322.8
Debons A.Corratec3422422.8
Knight O.Cofidis3423322.8
Langellotti V.Burgos - BH5522212.8
Lozano D.Team Novo Nordisk3423322.8
Maciejuk F.BORA - hansgrohe2342332.8
Maire A.TDT - Unibet Cycling Team3432412.8
Martín Romero D.Team Polti - Kometa3414412.8
Osborne J.Alpecin - Deceuninck3532222.8
Peyskens D.Bingoal WB2422342.8
Quartucci L.Corratec3314422.8
Rangel Costa V.Movistar Team3423322.8
Riccitello M.Israel - Premier Tech5422312.8
Ries M.Arkéa - B&B Hotels5531212.8
Riou A.Arkéa - B&B Hotels2541322.8
Ruiz I.Kern Pharma5422312.8
Salby A.Bingoal WB1225432.8
Sander Hansen M.Uno-X Mobility2334322.8
Silva G. T.Caja Rural3423322.8
Slock L.Lotto Dstny3413422.8
Sorarrain G.Caja Rural2423422.8
Storm T.INEOS Grenadiers2432332.8
Urianstad M.Uno-X Mobility3513322.8
Voisard Y.Tudor Pro Cycling Team5422312.8
Zubeldia U.Euskaltel - Euskadi3422332.8
Azparren E.Euskaltel - Euskadi4422312.7
Baldaccini D.Corratec3423312.7
Barrenetxea J.Movistar Team3413322.7
Berasategi X.Euskaltel - Euskadi3422322.7
Christophersen C.B.TDT - Unibet Cycling Team3432312.7
Chumil S.G.Burgos - BH5412312.7
Cobo I.Kern Pharma4422312.7
Deweirdt S.Team Flanders - Baloise2223432.7
Gutiérrez J.Kern Pharma5422212.7
Hesters J.Team Flanders - Baloise1215342.7
Inkelaar K.TDT - Unibet Cycling Team4512222.7
Jeannière E.TotalEnergies1324422.7
Kelemen P.Tudor Pro Cycling Team3323322.7
Leijnse E.Team dsm-firmenich PostNL3342222.7
Lipowitz F.BORA - hansgrohe5421312.7
Madan A.Bahrain Victorious2323422.7
Mareczko J.Corratec1217322.7
Mariault A.Cofidis2513412.7
Murgano M.Corratec4332312.7
Perracchione A.Team Novo Nordisk2234322.7
Pickrell R.Israel - Premier Tech2314332.7
Ponomar A.Corratec4422312.7
Romeo I.Movistar Team3432222.7
Stöckli J.Corratec2314422.7
Todome Y.EF Education - EasyPost3322422.7
Vadic B.TotalEnergies1333422.7
Van der Lee J.C.EF Education - EasyPost4412322.7
Vandenbranden N.Team Flanders - Baloise1334232.7
Vercouillie V.Team Flanders - Baloise1233432.7
Abreha N.H.Q36.5 Pro Cycling Team4411322.5
Alustiza N.Euskaltel - Euskadi3322322.5
Arriola-Bengoa J.Caja Rural3422312.5
August A.INEOS Grenadiers4332212.5
Berhe W. H.Team Jayco AlUla4421312.5
Bomboi D.TDT - Unibet Cycling Team1225322.5
Christen F.Q36.5 Pro Cycling Team3313322.5
Chzhan I.Astana Qazaqstan Team3421322.5
Claeys A.Team Flanders - Baloise2332322.5
Eddy P.Team dsm-firmenich PostNL1234322.5
Iacchi A.Corratec2314412.5
Iribar U.Kern Pharma4322312.5
Johannink J.TDT - Unibet Cycling Team1324322.5
Juaristi T.Euskaltel - Euskadi4521212.5
Kuzmin A.Astana Qazaqstan Team4332212.5
Leonard M.INEOS Grenadiers3422312.5
López H. M.Astana Qazaqstan Team3332312.5
Matthys L.Bingoal WB2422322.5
Monaco A.Corratec4412222.5
Naberman T.Team dsm-firmenich PostNL3322322.5
Nielsen S.TDT - Unibet Cycling Team1314332.5
Persico D.Bingoal WB1315322.5
Pietrobon A.Team Polti - Kometa3413312.5
Pinarello A.VF Group - Bardiani CSF3412412.5
Pinazzi M.VF Group - Bardiani CSF1215422.5
Pollefliet G.Decathlon - AG2R1224332.5
Portsmouth T.Bingoal WB2323322.5
Restrepo J.Team Polti - Kometa3412322.5
Rojas V.VF Group - Bardiani CSF3422312.5
Tsarenko K.Corratec4422212.5
Uriarte D.Kern Pharma3422312.5
Van der Tuuk D.Kern Pharma3322232.5
Vinokourov N.Astana Qazaqstan Team3422312.5
Zanoncello E.VF Group - Bardiani CSF2314412.5
Aznar U.Kern Pharma3322312.3
Bastiaens A.Soudal - QuickStep2314222.3
Biagini F.VF Group - Bardiani CSF2323312.3
Brand S.Team Novo Nordisk3322312.3
Calzoni W.Q36.5 Pro Cycling Team3412312.3
Clynhens T.Team Flanders - Baloise4322212.3
De Keijzer G.Team Novo Nordisk1214332.3
Fernandez S.Burgos - BH3312322.3
García Pierna C.Kern Pharma4421212.3
Gudmestad T.Uno-X Mobility1214332.3
Holter A.Uno-X Mobility3321322.3
Huyet B.TDT - Unibet Cycling Team4412212.3
Kulset M.Uno-X Mobility4312312.3
L. de Abetxuko A.Euskaltel - Euskadi2313412.3
Monk C.Q36.5 Pro Cycling Team2332312.3
Peña Jiménez J.D.Team Jayco AlUla5411212.3
Quick B.Team Jayco AlUla1224412.3
Retegi M.Kern Pharma4312312.3
Sagiv G.Israel - Premier Tech1322332.3
Wood H.Cofidis4331212.3
Zambelli S.Corratec1214422.3
Alleno C.Burgos - BH2412312.2
Camprubi M.Q36.5 Pro Cycling Team3312312.2
Charrin A.Tudor Pro Cycling Team2312322.2
Dens T.Team Flanders - Baloise1214322.2
Etxeberria A.Euskaltel - Euskadi3511212.2
Garofoli G.Astana Qazaqstan Team3421212.2
Gerits V.Team Flanders - Baloise1223322.2
Isasa X.Euskaltel - Euskadi3312312.2
Kulset S.Uno-X Mobility3312312.2
Masotto G.Corratec2214312.2
Muñoz F.Team Polti - Kometa2321322.2
Pellizzari G.VF Group - Bardiani CSF2322222.2
Percrule D.Team Novo Nordisk2313312.2
Raisberg N.Israel - Premier Tech2314212.2
Serrano J.Team Polti - Kometa2312322.2
Tu S.Bahrain Victorious2332212.2
Vandevelde Y.Team Flanders - Baloise1213332.2
Vink M.UAE Team Emirates2322312.2
Beloki M.EF Education - EasyPost3321212.0
Bonillo I.Euskaltel - Euskadi1214312.0
De Meester LBingoal WB2212232.0
Delgado D.Burgos - BH3312212.0
Fagundez E.A.Burgos - BH2112332.0
Fernández Sa.Caja Rural3312212.0
Garosio A.Team Polti - Kometa3411212.0
Johnston C.Caja Rural4311212.0
López J.Caja Rural2312312.0
Magli F.VF Group - Bardiani CSF2312312.0
Paletti L.VF Group - Bardiani CSF2312312.0
Ridolfo F.Team Novo Nordisk2312312.0
Tarozzi M.VF Group - Bardiani CSF2312312.0
Turconi F.VF Group - Bardiani CSF3312212.0
Adamietz J.Lotto Dstny2312211.8
Amella M.Corratec3311211.8
Beadle H.Team Novo Nordisk1213311.8
Conforti L.VF Group - Bardiani CSF2312211.8
Dauge L.Team Novo Nordisk3311211.8
De Graeve Q.Team Novo Nordisk1213221.8
Dunnewind J.Team Novo Nordisk3212211.8
Irvine D.Team Novo Nordisk1223211.8
Poli U.Team Novo Nordisk1214211.8
Sánchez E.Kern Pharma3311211.8
Scalco M.VF Group - Bardiani CSF3311211.8
Etxeberria J.Caja Rural2311211.7
Smith N.Team Novo Nordisk2211211.5
Vangheluwe W.Soudal - QuickStep1212211.5
Clancy S.Team Novo Nordisk1211211.3
Olivero S.Corratec1211211.3
Phippen L.Team Novo Nordisk2211111.3
Polga A.Team Novo Nordisk1212111.3

Ranglijst: Top 50 klimmen (K)

Ranglijst: Top 50 heuvels (H)

Ranglijst: Top 50 tijdrijden (T)

Ranglijst: Top 50 sprinten (S)

Ranglijst: Top 50 explosief (X)

Ranglijst: Top 50 kasseien (C)

/ categorieën

K – klimmen
H – heuvels
T – tijdrijden
S – sprinten
X – explosief
C – kasseien

/ beoordelingen

10 – nummer 1 van de wereld
9 – top 5 van de wereld
8 – top 15 van de wereld
7 – top 50 van de wereld
6 – zeer goed
5 – goed
4 – behoorlijk
3 – degelijk
2 – slecht
1 – zeer slecht

/ over Rennervisie

Rennervisie is het onderdeel van Wielervisie waarop ik alle profwielrenners individueel beoordeel en rangschik op basis van hun kwaliteiten en specialismen.

Ik hanteer 6 categorieën (klimmen, heuvels, tijdrijden, sprinten, explosief en kasseien), welke ik beoordeel op een schaal van 1 tot 10. Hierbij geldt dat per categorie slechts één renner een 10 krijgt en dus de allerbeste in zijn vakgebied is. 

De beoordelingen komen tot stand aan de hand van verschillende factoren. Naast keiharde uitslagen hebben vooral prestaties in de koers een grote invloed op de beoordeling. Ook prestaties uit het verleden en potientieel wegen mee, evenals een ouderwets portie onderbuikgevoel.